MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Cornucopia 10739491
nr 1073 9491
CORNUCOPIA
omkring sekelskiftet 1900, height: 65 cm, wear, damages.
omkring sekelskiftet 1900, höjd: 65 cm
Condition: slitage, skador
800
SEK 1200
Monday December 5 2016
at 20:44:29
500 kr
1.000 kr
700 kr
800 kr (Robot)
900 kr
1.000 kr (Robot)
1.100 kr